Zamki tworzywowe, metalowe, kostkowe, taśmy suwakowe, suwaki
Zamki tworzywowe, metalowe, kostkowe, taśmy suwakowe, suwaki

ZAMKI METALOWE

Zamki metalowe to kategoria obejmująca modele o różnych grubościach (3,5 i 8mm) oraz rodzajach powłok. W ofercie znajdziemy takie powłoki jak: nikiel, mosiądz, oxyda, czerniony nikiel. Oprócz tego w asortymencie znajdziemy zamki metalowe wybłyszczane: nikiel błysk i mosiądz błysk. Modele metalowe doskonale uzupełniają odzież – są stosowane jako zapięcie spodni, toreb, plecaków, obuwia czy okryć wierzchnich. Charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem.

Zamek metalowy o grubości 3 mm VT0, dostępny w powłokach : nikiel,mosiądz,oxyda

Model zamka metalowego, doskonale sprawdzającego się w roli wykończenia lekkich okryć wierzchnich, toreb, a przede wszystkim jako zapięcie spodni.

Zamek metalowy o grubości 5mm VT10, dostępny w powłokach : nikiel,mosiądz,oxyda, czerniony nikiel

Zamek nadający się do wykańczania grubszych materiałów, przy zapięciach torebek, butów, kurtek czy spodni

Zamek metalowy o grubości 8mm VT20, dostępny w powłokach : mosiądz, nikiel, oxyda

Wytrzymały zamek metalowy, stosowany najczęściej w kurtkach ramoneskach ,jak również w plecakach, torbach,obuwiu.

Zamki wybłyszczane

ZOBACZ WIĘCEJ

Zamki metalowe Rennilas – cechy charakterystyczne

W hurtowni Rennilas czekają na Państwa liczne rodzaje zamków metalowych najwyższej jakości. W ofercie dostępne są zamki w różnorodnych rozmiarach i o szerokich zastosowaniach. Ich trwałość jest bardzo wysoka, dzięki temu mogą stanowić element wykończeniowy nie tylko odzieży różnego typu (również specjalistycznej), ale też wyrobów galanteryjnych, obuwia, pokrowców, sprzętu sportowego oraz turystycznego. Zamki metalowe Rennilas nadają się do wykorzystania zarówno przez profesjonalne warsztaty krawieckie, jak i przez amatorów szycia i tworzenia projektów DIY. Obok funkcjonalności wyróżnia je też estetyczna forma wykończenia, zamki dostępne są w wariantach oksydowanym, niklowanym i w barwie mosiądzu, a także w wersjach wybłyszczanych.

Asortyment Rennilas obejmuje zamki metalowe:

Hurtownia Rennilas zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy zamków metalowych. Posiadają one solidną konstrukcję – wykonano je bowiem na bazie najlepszych jakościowo surowców. Zamki metalowe Rennilas posiadają szerokie zastosowania – zarówno w odzieżowej, galanteryjnej, jak i turystycznej dziedzinie. Zamki metalowe łatwo komponują się z każdym rodzajem tkanin, można je dobrać pod kątem zastosowania, ale też ze względu na odcień, rodzaj wykończenia ułożenie ząbków – aby pasowały do konkretnego projektu.

Podsumowując – wytrzymałe zamki metalowe wyróżniają się uniwersalnością. Są odporne na długotrwałą eksploatację, łatwe w aplikacji oraz estetycznie wykonane. Warto zaopatrzyć się w komplet zamków w kilku rozmiarach oraz kolorach w hurtowni Rennilas.